ubezpieczenia

Ubezpieczenie na wypadek zachorowania na raka

Nie każdy z nas o tym myśli, ale jednak warto. Możesz ubezpieczyć się na wypadek następstw zachorowania na raka. Ubezpieczenie jest niedrogie a w razie zachorowania ułatwi Ci wyjście na prostą.

Możesz zapewnić sobie wsparcie finansowe w przypadku zachorowania na raka, zależnie od wybranego wariantu towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci Ci jednorazowo kwotę 30 000, 50 000, 70 000, 100 000 lub 120 000 zł. Tą sumę możesz przeznaczyć na co tylko zechcesz. Może to być rehabilitacja po operacji wycięcia guza, podróż życia lub zapewnienie środków do przeżycia swojej rodzinie. Nie musisz tej kwoty wydawać na koszty związane z chorobą.

Według statystyk co czwarty Polak zachoruje na raka, a dziennie o chorobie dowiaduje się aż 300 osób.

Kto może się ubezpieczyć?

Każda osoba w wieku od 20 do 59 lat, która dotychczas nie zachorowała na nowotwór złośliwy.

ubezpieczenie-na-rakal

Jak wygląda ubezpieczenie od następstw zachorowania na raka?

Możesz ubezpieczyć się w dowolnym momencie, a okres karencji trwa tylko 90 dni. Jeśli po tym czasie zostanie zdiagnozowany u Ciebie nowotwór w przeciągu 14 dni dostaniesz wsparcie finansowe w wysokości ustalonej podczas zawierania polisy. Składkę na ubezpieczenie możesz płacić co miesiąc lub raz na rok. Im wcześniej się ubezpieczysz, tym składka będzie niższa. Jeśli w Twoim przypadku potrzebne będzie przeprowadzenie operacji związanej z nowotworem dostaniesz dodatkowo wsparcie pieniężne w wysokości 5000 zł.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniu na raka, zapraszamy do naszej placówki w Mińsku Mazowieckim.
Dane adresowe