ubezpieczenia

Wyjazd na narty czy do ciepłych krajów to niezapomniane wspomnienia. Dzięki ubezpieczeniu możesz się nie martwić o swoje bagaże, a nawet portfel i czerpać z wyjazdu jak najwięcej.

Wśród ubezpieczeń podróży znajdziesz:

  • Ubezpieczenie kosztów leczenia
  • Ubezpieczenie bagażu
  • OC w życiu prywatnym

rodzina-wakacje

Ubezpieczenie kosztów leczenia

Dlaczego warto pomyśleć o tym ubezpieczeniu? Bo nieszczęścia chodzą po ludziach, bo koszty leczenia za granicami naszego kraju potrafią sięgnąć setek tysięcy.
Wyjeżdżając na wakacje, czy zimowy urlop powinniśmy zastanowić się, czy oby nie warto się ubezpieczyć, tak na wszelki wypadek. Przecież w każdej chwili może się okazać, że pływając w błękitnych wodach nad wybrzeżem Chorwacji, przez przypadek nadepniemy na ostry kamień, czy też będąc na zimowym wyjeździe na Słowacji czy w Alpach niefortunnie się przewrócimy. Taka ochrona pokryje koszty naszego leczenia za granicą, a nawet koszt specjalnego transportu z powrotem do kraju.

Ubezpieczenie bagażu

Możesz być spokojny. Bagaże potrafią znikać, warto więc pomyśleć o tym zawczasu i ubezpieczyć się na tą nieprzyjemną okazję. Czasami takie ubezpieczenie obejmuje również kradzież portfela, w takim przypadku Towarzystwo może wspomóc nas finansowo na okres wyjazdu, niestety po powrocie pieniądze będziemy musieli oddać, ale obędzie się bez przerywania urlopu.

OC w życiu prywatnym

nartyA co jeśli będąc za granicą wpadniemy na kogoś jeżdżąc po stoku i poszkodowany będzie się domagał od nas zadośćuczynienia? Takie przypadki również mają miejsce i na taką okoliczność możemy ubezpieczyć się w ramach OC w życiu prywatnym. W takim przypadku to na ubezpieczycielu ciążyły będą rekompensaty.